poniedziałek, 3 czerwca 2013

4

Obudziłam się z silnym ramieniem owiniętym wokół talii. Próbowałam się wydostać z jego uścisku, lecz za każdym razem Harry ściskał mocniej mój brzuch. Przygryzłam dolną wargę, powstrzymując uśmiech. Harry ziewnął, luzując tym samym uścisk. Korzystając z okazji szybko wstałam.
- Dzień dobry. – powiedział zanim otworzył swoje cudowne, zielone oczy.  Następnie skupił się na mnie. Miałam na sobie jego olbrzymią koszulkę, której część pozostała w jego uścisku, więc gdy wstawałam zobaczył moje koronkowe stringi. Bezczelnie się we mnie wpatrywał oblizując co jakiś czas usta. Nagle nasze oczy się spotkały. Z satysfakcją przygryzłam dolną wargę.
- Ja…to nie powinno było się zdarzyć. – powiedział.
- Nic się nie stało. – skinęłam głową. Kłamałam. To nie było w porządku. W tym nie było nic w porządku. Przez całą noc czerpał przyjemność z mojej opieki. Z przyzwyczajenia robił to od roku.
- Pójdę już. – rzekł. Wstał i szybko opuścił mój pokój. Gdy wychodził obserwowałam jego wysoką, dobrze zbudowaną sylwetkę. Upadłam na kolana i po prostu siedziałam w ciszy. Nie wiedziałam co mam zrobić. Chciałam go pocałować, zatrzymać, ale i uderzyć w tym samym czasie.

4 komentarze:

 1. Ciekawa jestem dalszego rozwoju wydarzeń. Z niecierpliwością czekam na następny rozdział. Jesteś wspaniała ♥ ~ see_the_smile

  OdpowiedzUsuń
 2. Czemu rozdziały są takie krótkie? :( za długo bd sie niecierpliwić co dalej xd czekam na następny x @awwcurly

  OdpowiedzUsuń
 3. NO KURWA CO TO JEST ZA OPOWIADANIE Z TAK KRÓTKIMI ROZDZIAŁAMI?!
  OPOWIADANIE FAJNE, ALE TE ROZDZIAŁY... ŻAL DUPE ŚCISKA

  OdpowiedzUsuń
 4. Ej no LOL Co takie krótkie rozdziały ?!

  OdpowiedzUsuń